Často kladené otázky

Chci dát svému dítěti Vyslovuj®

Výuka hlásek má svá striktní pravidla posloupnosti a je ovlivněna mnoha dalšími faktory. Využívání Vyslovuj® pro logopedické účely je proto podmíněno úvodním nastavením a následným dohledem logopeda. V režimu rozšiřování slovní zásoby může Vyslovuj® využívat i přímo rodič bez dohledu logopeda.

Pokud jste rodič, můžete dát Vyslovuj® svým dětem v režimu rozšiřování slovní zásoby. Ač se tento režim nezaměřuje na konkretní hlásky, pomáhá dětem se rozmluvit.

Zmiňte se o Vyslovuj® svému logopedovi. Pokud již službu domácího cvičení výslovnosti a celkového rozvoje s umělou inteligencí Vyslovuj® poskytuje, obratem Vašemu dítěti vytvoří cvičební profil a Vaše dítě začít hrát. Pokud ne, může se Váš logoped stát členem Vyslovuj®.

V případě, že logopeda nemáte, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese chci@vyslovuj.cz. Vyslovuj® spolupracuje s mnoha klinickými logopedy v celé České republice a jsme proto schopni Vám poskytnout úvodní nastavení a následný dohled logopeda.


Lze využít Vyslovuj® na výuku cizího jazyka

Ano, lze. Ač se umělá inteligence a machine learning Vyslovuj® primárně zaměřuje na hodnocení výslovnosti konkretní hlásky, ve Vyslovuj® neexistuje špatný výsledek. Uživatel - dítě, dospívající nebo dospělý jedinec tak bude motivovaný Vyslovuj® používat.